Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-17 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Dom a Záhrada
  3. Odpudzovače zvierat
  4. Deramax Trap, elektronický plašič, odpudzovač mačiek, psov, divej zveri

Deramax Trap, elektronický plašič, odpudzovač mačiek, psov, divej zveri

  • TOP produkt
  • Doprava ZADARMO

Deramax Trap, elektronický plašič, odpudzovač mačiek, psov, divej zveri Ultrazvukový plašič (odpudzovač) Deramax-Trap Verzia produktu: 04/2022 (v pre... celý popis
Dostupnosť
Skladom 2 ks
Doba dodania
Doručenie 25.09.2023 do 17:00. Objednajte do zajtra do 13:00
39,90 €
33,25 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:218
EAN kód:8592932002006
Výrobca:DERAMAX
Kompletné špecifikácie

Deramax Trap, elektronický plašič, odpudzovač mačiek, psov, divej zveri

Ultrazvukový plašič (odpudzovač) Deramax-Trap

Verzia produktu: 04/2022 (v predaji od 15.5.2022). Zmena oproti predchádzajúcej verzii: Rozšírenie dosahu plašiča.
 
Plašič Deramax-Trap slúži na ochranu vnútorných i vonkajších priestorov pred mačkami, psami a divokou zverou (vydry, srnčia zver, jelenia zver, divoká zver, líšky, zajace). Prístroj je pre človeka úplne bezpečný a bezhlučný. Škodcovia sú trvalo obťažovaní ultrazvukovými signálmi plašiča a v krátkom čase opúšťa chránený priestor. Prevádzka prístroja je ekologická, bez využitia chemických prostriedkov.
 
Plašič Deramax-Trap je produktom českej spoločnosti Deramax.cz s.r.o., so sídlom vo Valašskom Meziříčí. Spoločnosť sa zaoberá vývojom a výrobou profesionálnych ultrazvukových plašičov škodcov od r. 2001. Už cez 20 rokov teda zdokonaľujú produkty na základe aktuálnych vedeckých poznatkov, skúseností a skúseností zákazníkov. Dlhodobo sú najväčším výrobcom elektronických plašičov škodcov v ČR aj SR.

Vlastnosti plašiča Deramax-Trap

Pulzná prevádzka batériového plašiča:
Jednou zo zásadných výhod batériového plašiča Deramax-Trap je optimalizovaná pulzná prevádzka, ktorá umožňuje vygenerovať ultrazvukové signály s veľmi vysokou hladinou akustického tlaku, pri minimálnej spotrebe energie. Optimalizovaná pulzná prevádzka plašiča a tým aj pulzný odber energie z batérie znamená niekoľkonásobne vyššiu efektivitu využitia kapacity batérie oproti bežným typom batériových plašičov. A to znamená niekoľkonásobné predĺženie doby výdrže batérie.
 
Rezonančné zosilnenie ultrazvukového signálu:
Plašič Deramax-Trap využíva rezonančné zosilnenie signálu, ktoré je dôležité pre dosiahnutie najvyššieho možného výkonu, pri čo najnižšej spotrebe energie. Kalibráciu kmitočtov, ktoré generujú elektronické obvody plašiča s rezonančnými kmitočtami použitých piezomeničov (ultrazvukových "žiaričov") vykonáva výrobca v rámci každej výrobnej série.
 
Napájanie plašiča Deramax-Trap:
Deramax-Trap je plašič s batériovým napájaním pomocou bežnej 9 V batérie. 9 V lítiová batéria udrží prístroj v chode 12 mesiacov. 9 V alkalická batéria udrží plašič v chode 6 mesiacov.
 
 

 
 
Cieľová skupina škodcov:
Mačky, psy a divá zver (vydry, srnčia zver, jelenia zver, divá zver, líšky, zajace).
  
Odolnosť plašiča:
Vnútorné aj vonkajšie použitie. Plašič je odolný vode, snehu, vlhkosti, prachu, vysokej teplote i mrazu (-25 st. C až + 80 st. C).
  
Bezpečnosť plašiča Deramax-Trap:
Z hľadiska vplyvu na človeka plašič Deramax-Trap neruší svoje okolie nepríjemným hlukom, je úplne tichý a bezpečný. Spĺňa zákonné limity stanovené pre max. hladinu ultrazvuku. Naše interné pravidlá idú potom nad rámec platných zákonov a berú do úvahy aj súčasné lekárske vedecké práce a odporúčania WHO pre ultrazvukový signál šírený vzduchom.

Vplyv na domáce a hospodárske zvieratá:
Tento plašič (odpudzovač) má v rámci svojho účinného dosahu negatívny vplyv aj na domáce mačky a psy. Nie je ale nutné riešiť nejaké zvláštne opatrenia strán domácich zvierat. Úplne postačuje, keď má domáce zviera možnosť voľne odísť z priestoru chráneného prístrojom. Plašič teda vášmu domácemu zvieraťu neublíži, len sa bude zviera tomuto priestoru vyhýbať. Vždy ale dbajte, aby domáce zviera malo možnosť odísť z chráneného priestoru, a nikdy nesmie byť tento typ plašiča použitý proti zvieraťu zatvorenému v koterci a pod.
  
Komfort prevádzky:
Prístroj nie je nutné nijako nastavovať, pracuje úplne automaticky. Stačí osadiť batériu a zapnúť vstavaný vypínač.
 
Umiestnenie plašiča:
Bežným riešením umiestnenia plašiča a obvykle aj najpraktickejším riešením, najmä v prípade využitia vo vnútorných priestoroch, je jeho položenie na zem do jedného z rohov chráneného priestoru s nasmerovaním prednej časti do stredu chránenej plochy. Je ale možné aj upevnenie plašiča pomocou skrutiek alebo obojstrannej samolepiacej pásky na plot, stenu, stĺpik, okno, dvere a pod., čo je najvhodnejšie pri využití vo vonkajších priestoroch. Aj v tomto prípade odporúčame smerovať prednú časť plašiča do stredu chránenej plochy. 
 
Rozsah účinnosti plašiča Deramax-Trap:
Najvyššia účinná vzdialenosť pred plašičom je do 20 metrov. Rozsah účinnej plochy v metroch štvorcových je do 180 m2. Účinný uhol záberu je 120 stupňov. Plašič teda disponuje nielen vysokým výkonom ale špeciálna konštrukcia prístroja zaisťuje dosiahnutie veľmi širokého účinného uhla záberu 120 stupňov, pričom aj na hranici deklarovaného uhla záberu (teda mimo hlavného smeru vyžarovania signálu) generuje plašič stále minimálne 84 % deklarovanej hladiny akustického tlaku. Ultrazvukový signál sa samozrejme šíri aj nad uvedený uhol záberu 120 stupňov ale účinnosť je tu už menšia a preto v rámci objektivity udávame účinný uhol záberu „iba“ 120 stupňov.
Počet plašičov v jednom priestore:
V jednom mieste môže byť umiestnené ľubovoľné množstvo ultrazvukových plašičov a ich signály sa nijako negatívne neovplyvňujú. Naopak, bežne sa na ochranu najmä väčších, alebo viac členitých priestorov využíva viac plašičov, pretože väčšie množstvo plašičov (odpudzovačov) inštalovaných v jedn

Stránky o produkte:

https://www.deramax.cz/deramax-trap-ultrazvukovy-plasic-odpuzovac-kocek-psu-a-divoke-zvere

Tovar zaradený v kategóriách

Expres servis

Expres servis satelitnej a anténnej techniky

v okrese Prešov  od 30 € + doprava a materiál

BJ, SK, VT po dohode

+421 919 999 222

Kde nás nájdete

MAVA-SAT-ELEKTRO

Hlavná 667/20A

Kapušany, 082 12

Po 08:30–12:00, 13:00–18:00
Ut  08:30–12:00, 13:00–18:00
St  08:30–12:00, 13:00–18:00
Št  08:30–12:00, 13:00–18:00
Pia Zatvorené-- Servisné práce
So Zatvorené-- Servisné práce
Ne Zatvorené

Kontakty
Zákaznícka podpora MavaSat.sk
Zákaznícka podpora MavaSat.sk
(Po-Pia, 8-17 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk